Kočárky Cybex

Nákup kočárku představuje rozhodnutí, které výrazně ovlivňuje nejen momentální komfort, ale zejména budoucí život dítěte. Fenoménem poslední doby je společnost Cybex, která během 15 let své existence získala renomé vynikajícího výrobce. Její kočárky jsou oblíbené zejména pro vysokou kvalitu konstrukce a řadu zajímavých vychytávek při současném udržení poměrně rozumné cenovky. 

  • Specifika – kočárky Cybex se vyznačují vysokou jakostí použitých materiálů, řadou inovativních funkcí a uživatelskou přívětivostí
  • Produktové řady kočárků Cybex – podle ceny se dělí do tří základních skupin s rozdílnou mírou vybavenosti 
  • Historie – založena v roce 2005 pražským rodákem jako výrobce autosedaček, postupné rozšíření sortimentu o kočárky a potřeby pro děti
  • Současnost – lídr trhu, neustálý vývoj nových technologií a řešení 

Specifika kočárků Cybex

Portfolio společnosti Cybex tvoří všechny běžně prodávané typy. V nabídce naleznete hluboké, sportovní i golfové kočárky. Dominantní pozici si však udržují dvojkombinace a trojkombinace, se kterými si vystačíte až do tří let dítěte. Výrobce se u všech svých produktů snaží hledat optimální rovnováhu mezi stabilitou a odolností konstrukce a nízkou hmotností. Samozřejmostí je přítomnost všech důležitých bezpečnostních prvků. 

Cybex Set 3v1 Priam

Inovace

Kromě precizního zpracování nabízí Cybex svým zákazníkům i řadu inovativních technologických řešení. Jejich stručný přehled naleznete v následující tabulce:

TechnologieK čemu slouží?
e-PriamSystém odpružení, který se dokonale přizpůsobí terénu
SensorSafeSystém propojený s chytrým telefonem, který varuje před případnými bezpečnostními riziky
Z-LineAutosedačky zajišťující maximální ochranu dítěte před nárazem
Gazelle SKočárek sloužící zároveň jako nákupní vozík

Materiály

Všechny materiály použité při výrobě kočárků značky Cybex procházejí poměrně náročným ověřovacím procesem. Firma využívá výhradně materiál nejvyšší jakosti s prokázaným původem. Úroveň textilií je stvrzená certifikací Öko-Tex, kovové prvky zase odpovídajícími informačními listy. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost všech částí, kterou dosvědčuje povinné prohlášení o shodě. Společnost tím dává najevo, že její model splňuje náročné požadavky EU.

Kompletní sortiment

Značku Cybex ale rozhodně nezastupují pouze kočárky a autosedačky. V průběhu let do svého portfolia zařadila také dětská nosítka, židličky, lehátka nebo fusaky. Snadno tak můžete své dítě vybavit vším, co potřebuje pro svůj zdravý rozvoj. 

Cena

Nabídka kočárků Cybex je poměrně široce rozkročená tak, aby si mohl vybrat každý. Cenovka samostatných modelů začíná zhruba okolo 5 000 Kč, kombinace vyjdou minimálně na 15 000 korun. Nároční zákazníci však mohou klidně vybrat model, za který zaplatí i více než 45 000 Kč. 

Produktové řady Cybex

Cybex své modely řadí do tří základních skupin podle cen. Jednotlivé skupiny nesou označení Silver, Gold a Platinum. 

Cybex Silver

Řada Cybex Silver je určena méně náročným zákazníkům. Naleznete zde jak samostatné kočárky a autosedačky, tak i kombinované verze. Samozřejmostí je poctivé provedení konstrukce i koleček a robustní bezpečnostní systém. Žádná inovativní řešení však neočekávejte, ta jsou vyhrazena vyšším cenovým skupinám.

Cybex Gold

Zlatá série Cybex představuje střední třídu, jejíž cena se pohybuje mezi 10 000 a 20 000 Kč. Standardní nabídku kočárků doplňuje i inovativní verze Gazelle S s rozměrným zavazadlovým prostorem. Autosedačky této skupiny dosahují v přísných testech nejvyšších hodnocení ochrany.

Cybex Platinum

Platinová produktová řada je tím nejlepším, co v současnosti Cybex nabízí. O vysoké jakosti materiálů a splnění nejpřísnějších měřítek nemusíte pochybovat. Vlajkové technologie SensorSafe a ePriam se postarají o bezpečnost vaší ratolesti i snadné zdolávání náročných terénů. Cenovka začíná zhruba na 20 000 Kč.

Historie

Historie značky Cybex není na první pohled příliš dlouhá, vždyť ji teprve v roce 2005 založil v Německu pražský rodák Martin Poš. Zprvu svou svou pozornost upínala na segment autosedaček, které se v té době vyznačovaly špatnou ergonomií. Cílem bylo vytvořit produkt, ve kterém se bde snoubit vysoký bezpečnostní standard a pohodlná manipulace. 

Ambiciózní plán se setkal s obrovským zájmem veřejnosti a první modely představovaly skutečnou revolucí na trhu. Postupem času byly sedačky doplněny také o kočárky a firma začala expandovat i mimo domovský trh na všechny kontinenty. 

Současnost

Přestože v posledních letech vznikla poměrně silná konkurence, si Cybex stále udržuje výsadní postavení na trhu. Sortiment autosedaček a kočárků firma obohatila o dětské židličky, fusaky a nosítka. U každého produktu nezapomíná na svou prvotní vizi, která spočívá v zajištění maximální komfortu rodičů a pohodlí dětí. 

Další stránky